Alla distrikt och föreningar

Här hittar du kontaktuppgifter till våra föreningar.

Civilförsvarsförbundet Karlshamn
E-post: karlshamn@civil2.se

Civilförsvarsförbundet Karlskrona
E-post: karlskrona@civil2.se

Civilförsvarsförbundet Ronneby
E-post: cffronneby@gmail.com

Civilförsvarsförbundet Sölvesborg
E-post: solvesborg@civil2.se

Civilförsvarsförbundet Avesta
E-post: avesta@civil2.se

Civilförsvarsförbundet Borlänge
E-post: borlange@civil2.se

Civilförsvarsförbundet Falun
E-post: falun@civil2.se

Civilförsvarsförbundet Gagnef
E-post: gagnef@civil2.se

Civilförsvarsförbundet Hedemora
E-post: hedemora@civil2.se

Civilförsvarsförbundet Ludvika
E-post: ludvika@civil2.se

Civilförsvarsförbundet Mora-Orsa
E-post: mora-orsa@civil2.se

Civilförsvarsförbundet Rättvik
E-post: rattvik@civil2.se

Civilförsvarsförbundet Smedjebacken
E-post: smedjebacken@civil2.se

Civilförsvarsförbundet Westerdal
E-post: westerdal@civil2.se

Civilförsvarsförbundet Älvdalen
E-post: alvdalen@civil2.se

Civilförsvarsförbundet Gotland
E-post: gotland@civil2.se

Civilförsvarsförbundet Norrhälsinge
E-post: Ej aktiv

Civilförsvarsförbundet Ovanåker
E-post: ovanaker@civil2.se

Civilförsvarsförbundet Sandviken
E-post: sandviken@civil2.se

Civilförsvarsförbundet Söderhamn
E-post: soderhamn@civil2.se

Civilförsvarsförbundet Halmstad
E-post: halmstad@civil2.se

Civilförsvarsförbundet Kungsbacka
E-post: info.kungsbacka@civil2.se

Civilförsvarsförbundet Laholm
E-post: laholm@civil2.se

Civilförsvarsförbundet Härjedalen
E-post: harjedalen@civil2.se

Civilförsvarsförbundet Krokom
E-post:

Civilförsvarsförbundet Ragunda
E-post: Ej aktivt

Civilförsvarsförbundet Strömsund
E-post: ull.jonsson@outlook.com

Civilförsvarsförbundet Östersund
E-post: ostersund@civil2.se

Civilförsvarsförbundet Aneby-Eksjö
E-post: tommy.038040679@telia.com

Civilförsvarsförbundet Gislaved-Gnosjö
E-post:

Civilförsvarsförbundet Gränna
E-post: granna@civil2.se

Civilförsvarsförbundet Jönköping
E-post: david.wibeck@telia.com

Civilförsvarsförbundet Vaggeryd-Tabergdalen
E-post:

Civilförsvarsförbundet Vetlanda
E-post:

Civilförsvarsförbundet Emmaboda-Torsås
E-post: cffemmabodatorsas@hotmail.com

Civilförsvarsförbundet Handbörd
E-post: sinnerstrom1960@gmail.com

Civilförsvarsförbundet Hultsfred
E-post: lotta_kull@hotmail.com

Civilförsvarsförbundet Kalmar/Öland
E-post: kalmar@civil2.se

Civilförsvarsförbundet Mönsterås
E-post: yovi_ni@hotmail.se

Civilförsvarsförbundet Nybro
E-post:

Civilförsvarsförbundet Oskarshamn
E-post: johnny.maurits@gmail.com

Civilförsvarsförbundet Vimmerby
E-post: tl.lindstrom@telia.com

Civilförsvarsförbundet Västervik
E-post: vastervik@civil2.se

Civilförsvarsförbundet Båstad
E-post: rabergstaffan@gmail.com

Civilförsvarsförbundet Hässleholm
E-post: hassleholm@civil2.se

Civilförsvarsförbundet Klippan
E-post: magnus.akare@telia.com

Civilförsvarsförbundet Kristianstad
E-post: kristianstad@civil2.se

Civilförsvarsförbundet Osby
E-post: nefs07@gmail.com

Civilförsvarsförbundet Åstorp
E-post: nitsrek@outlook.com

Civilförsvarsförbundet Ängelholm
E-post: engelholms@civil2.se

Civilförsvarsförbundet Örkelljunga
E-post: orkelljunga@civil2.se

Civilförsvarsförbundet Österlen
E-post: hanna_karin_p@hotmail.com

Civilförsvarsförbundet Alvesta
E-post: matsjrandersson@hotmail.com

Civilförsvarsförbundet Lessebo
E-post: patrik@itzel.se

Civilförsvarsförbundet Ljungby
E-post:

Civilförsvarsförbundet Markaryd
E-post:

Civilförsvarsförbundet Olofström
E-post: olofstromscff@oktv.se
Telefonnummer: 070-216 16 71

Civilförsvarsförbundet Tingsryd
E-post: rowim@telia.com

Civilförsvarsförbundet Uppvidinge
E-post:

Civilförsvarsförbundet Växjö
E-post: civilvaxjo@telia.com

Civilförsvarsförbundet Älmhult
E-post:

Civilförsvarsförbundet Burlöv
E-post: rolf.a.nilsson@live.se

Civilförsvarsförbundet Eslöv
E-post: eddie.ellman@gmail.com

Civilförsvarsförbundet Hörby
E-post: tommie12010@hotmail.se

Civilförsvarsförbundet Kullabygden
E-post:

Civilförsvarsförbundet Kävlinge
E-post: kavlinge@civil2.se

Civilförsvarsförbundet Landskrona
E-post: landskrona@civil2.se

Civilförsvarsförbundet Lomma/Bjärred
E-post: bengt.widen@bredband.net

Civilförsvarsförbundet Lund
E-post: lund@civil2.se

Civilförsvarsförbundet Malmö
E-post: malmo@civil2.se

Civilförsvarsförbundet Sjöbo
E-post: frg-sj0bo@hotmail.com

Civilförsvarsförbundet Staffanstorp
E-post: staffanstorp@civil2.se

Civilförsvarsförbundet Svedala
E-post: bo.hansson@svedala.se

Civilförsvarsförbundet Sydkusten
E-post: sydkusten@civil2.se

Civilförsvarsförbundet Vellinge
E-post: vellingecivil@gmail.com

Civilförsvarsförbundet Arboga
E-post: stigroland.ericsson@telia.com

Civilförsvarsförbundet Hallstahammar
E-post: hallstahammar@civil2.se

Civilförsvarsförbundet Kungsör
E-post: kungsor@civil2.se

Civilförsvarsförbundet Köping
E-post: allis.kivela@hotmail.com

Civilförsvarsförbundet Sala-Heby
E-post: per.rickman@telia.com

Civilförsvarsförbundet Uppsala
E-post: uppsala@civil2.se

Civilförsvarsförbundet Västerås
E-post:

Civilförsvarsförbundet Boden
E-post: bjorn.forsen43@outlook.com

Civilförsvarsförbundet Gällivare
E-post: majmn6@telia.com

Civilförsvarsförbundet Haparanda
E-post:

Civilförsvarsförbundet Kalix
E-post: kalix@civil2.se

Civilförsvarsförbundet Kiruna
E-post:

Civilförsvarsförbundet Luleå
E-post: lulea@civil2.se

Civilförsvarsförbundet Piteå
E-post: britta.y.svensson@telia.com

Civilförsvarsförbundet Älvsbyn
E-post:

Civilförsvarsförbundet Överkalix
E-post: annaberith.drugge@gmail.com

Civilförsvarsförbundet Övertorneå
E-post: roland@rudeklint.se

Civilförsvarsförbundet Botkyrka-Salem
E-post: botkyrka-salem@civil2.se

Civilförsvarsförbundet Bromma
E-post: bromma@civil2.se

Civilförsvarsförbundet Ekerö
E-post: ekero@civil2.se

Civilförsvarsförbundet Haninge
E-post: haninge@civil2.se

Civilförsvarsförbundet Järfälla
E-post: ordforande@civiljarfalla.se

Civilförsvarsförbundet Lidingö
E-post: birgitta.olsen@telia.com

Civilförsvarsförbundet Nacka
E-post:

Civilförsvarsförbundet Sigtuna
E-post: anthonyrse@gmail.com

Civilförsvarsförbundet Solna-Sundbyberg
E-post: andreas_berglof@yahoo.com

Civilförsvarsförbundet Stockholm
E-post:

Civilförsvarsförbundet Södertälje
E-post: niclasmoller@telia.com

Civilförsvarsförbundet Tyresö
E-post:

Civilförsvarsförbundet Täby-Österåker
E-post: taby-osteraker@civil2.se

Civilförsvarsförbundet Upplands Väsby
E-post: upplandsvasby@civil2.se

Civilförsvarsförbundet Upplands-Bro
E-post: upplands-bro@civil2.se

Civilförsvarsförbundet Vallentuna
E-post: sven-olof.ekstrom@live.se

Civilförsvarsförbundet Vaxholm
E-post: vaxholm@civil2.se

Civilförsvarsförening Danderyd
E-post: danderyd@civil2.se

Civilförsvarsföreningen Norrtälje
E-post: norrtalje@civil2.se

Huddinge Civilförsvarsförening
E-post: huddinge@civil2.se

 

Civilförsvarsförbundet Eskilstunabygden
E-post: eskilstuna@civil2.se

Civilförsvarsförbundet Flen
E-post: flen@civil2.se

Civilförsvarsförbundet Katrineholm
E-post: katrineholm@civil2.se

Civilförsvarsförbundet Nyköpingsorten
E-post: kuhlmangiggi@gmail.com

Civilförsvarsförbundet Strängnäsbygden
E-post: strangnasbygdenscff@civil2.se

Civilförsvarsförbundet Vingåker
E-post: sven@afeldt.st

 

Civilförsvarsförbundet Karlstadsregionen
E-post: karlstadsregionen@civil2.se

Civilförsvarsförbundet Västra Värmland
E-post: v.varmland@civil2.se

Civilförsvarsförbundet Östra Värmland
E-post: ostravarmland@civil2.se

Civilförsvarsförbundet Dorotea
Ordförande Stefan Eriksson
E-post: avastefan.e@gmail.com
Mobil: 070-2185107

Civilförsvarsförbundet Hörnefors
Ordförande Lars Blomqvist
E-post: lars.o.blomqvist@gmail.com
Mobil: 070-6358166

Civilförsvarsförbundet Malå
Ordförande Mari-Louise Lundkvist
E-post: bennysschakt@telia.com
Mobil: 070-6273058

Civilförsvarsförbundet Skellefteå
Ordförande Lena Lundman Westberg
E-post: lena.civil@live.se
Mobil: 070-5517416

Civilförsvarsförbundet Umeå
Ordförande Joakim Widell 
E-post: joakim_widell@hotmail.com
Mobil: 070-2179251

Civilförsvarsförbundet Härnösand
E-post: harnosand@civil2.se

Civilförsvarsförbundet Kramfors
E-post: kramfors@civil2.se

Civilförsvarsförbundet Medelpad
E-post: medelpad@civil2.se

Civilförsvarsförbundet Sollefteå
E-post: solleftea@civil2.se

Civilförsvarsförbundet Örnsköldsvik
E-post: ornskoldsvik@civil2.se

Civilförsvarsförbundet Alivar
E-post: alivar@civil2.se

Civilförsvarsförbundet Bohus
E-post: bohus@civil2.se

Civilförsvarsförbundet Bollebygd
E-post: Inaktiv

Civilförsvarsförbundet Borås
E-post: boras@civil2.se

Civilförsvarsförbundet Dalsland
E-post: dalsland@civil2.se

Civilförsvarsförbundet De tio öarna/Öckerö
E-post: detiooarnas_ockero@civil2.se

Civilförsvarsförbundet Essunga Grästorp Vara
E-post: Inaktiv

Civilförsvarsförbundet Falköping
E-post: falkoping@civil2.se

Civilförsvarsförbundet Göteborg
E-post: goteborg@civil2.se

Civilförsvarsförbundet Härryda
E-post: Inaktiv

Civilförsvarsförbundet Lerum
E-post: lerum@civil2.se

Civilförsvarsförbundet Lidköping
E-post: Inaktiv

Civilförsvarsförbundet Mark
E-post: info@civilmark.se

Civilförsvarsförbundet Mölndal
E-post: molndal@civil2.se

Civilförsvarsförbundet Partille
E-post: partille@civil2.se

Civilförsvarsförbundet Skara
E-post: skara@civil2.se

Civilförsvarsförbundet Skövde
E-post: Inaktiv

Civilförsvarsförbundet Stenungsund
E-post: stenungsund@civil2.se

Civilförsvarsförbundet Strömstad
E-post: stromstad@civil2.se

Civilförsvarsförbundet Svenljunga
E-post: svenljunga@civil2.se

Civilförsvarsförbundet Tanum
E-post: tanum@civil2.se

Civilförsvarsförbundet Tjörn
E-post: tjorn@civil2.se

Civilförsvarsförbundet Trollhättan
E-post: trollhattan@civil2.se

Civilförsvarsförbundet Uddevalla
E-post: uddevalla@civil2.se

Civilförsvarsförbundet Ulricehamn
E-post: ulricehamn@civil2.se

Civilförsvarsförbundet Vänersborg
E-post: vanersborg@civil2.se

Civilförsvarsförbundet Askersunds-Laxå
E-post: svenka_j@telia.com

Civilförsvarsförbundet Bergslagen
E-post: bergslagen@civil2.se

Civilförsvarsförbundet Hallsberg
E-post: hallsberg@civil2.se

Civilförsvarsförbundet Kumla-Lekeberg
E-post: kumla-lekeberg@civil2.se

Civilförsvarsförbundet Möckeln
E-post: mockeln@civil2.se

Civilförsvarsförbundet Örebro
E-post: ma.sellberg@live.se

Civilförsvarsförbundet Finspång
E-post: inger_arvidsson@live.se

Civilförsvarsförbundet Kinda-Ydre
E-post: pellekron@gmail.com

Civilförsvarsförbundet Linköping
E-post: linkoping@civil2.se

Civilförsvarsförbundet Västra Östergötland
E-post: bo.nehrman@spray.se

Civilförsvarsförbundet Ydre
E-post:

Civilförsvarsförbundet Åtvidaberg
E-post: gunnel.cassel@civil2.se